Kontakt

Bastionen
Pb 3839, Ullevaal Stadion
0805 Oslo
styret@bastionen.no


Styret 2018

Christian Falkenberg
Leder og turansvarlig
91 11 36 65
christian@bastionen.no

Geir Schei
Økonomi- og medlemsansvarlig
920 94 500
geir@bastionen.no

Veronica Stabe
Ansvarlig for effekter og kommunikasjon.
91 51 18 31
veronica@bastionen.no

Lene Moen Tønnesen
Ansvarlig for effekter, kommunikasjon og arrangement
918 24 049
lene@bastionen.no

Torstein Velvang
IT- og markedsansvarlig
92 88 34 34
torstein@bastionen.no